Neohodnoceno

Hnojivo Bio Nova BN-Zym enzymy 1l

Bio Nova BN-Zym enzymy
Skladem
Kód: 30104032
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Bionova

Bionova ZYM je přírodní biokatalyzátor (urychlovač procesu). Buduje a zlepšuje prostředí pro život rostliny na základě specifických enzymů. Tyto enzymy podporují zadržování vody a snižují povrchové napětí vody, což umožňuje rychlejší a lepší proniknutí vody a kyslíku pěstebním médiem, ať už jde o půdu, kokos, rockwool, hydroponické systémy nebo jiné.                                                                                                                                              

Enzymy jsou speciální bílkovinné molekuly a pracují jako katalyzátory v bio-chemických procesech. Enzymy jsou specifické tím jak rychle a jakým způsobem pracují. Přeměna cukru v alkohol pomocí chemikálií, trvá několik týdnů nebo dokonce měsíců. Zatímco pomocí již zmíněných enzymů to trvá pouze několik sekund! Enzymy vždy pracují bez odpadních látek nebo postranních produktů.

BN-ZYM stimuluje činnost bakterií, které přeměňují živiny a minerály v půdě na okamžitě vstřebatelnou formu. Výsledkem je vyvážená úroda a zlepšení imunitního systému celé rostliny, která je tak odolnější vůči všem nemocem. Díky svému organickému původu, zůstává výsledná úroda bez chemických látek, a proto si zachovává svou originální vůni a chuť.                                                                                                 

Dávkování: substrát - půda/kokos: 30 ml na 100 l

Minerální vlny/polyuretanu/Mapita: 30 ml na 100 l

Hydro-systémy jako NFT apod.: 50 ml na 100 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.