Neohodnoceno

Green House Feeding - Grow 1kg

Power Feeding - Mateční rostliny
Skladem
Kód: 30107008
1 029 Kč 850,41 Kč bez DPH
Kategorie: Feeding

Toto hnojivo z řady Powder Feeding bylo vyvinuté převážně pro vegetativní(růstovou) fázi matečních rostlin.Toto hnojivo dodává dokonale vyváženou výživu matečním a mladým rostlinám a zakořeněným řízkům jakéhokoliv druhu (Indikám, Sativám, Hybridům, původním odrůdám a všem křížencům).
Toto minerální hnojivo lze použít jak pro zeminu, kokosový substrát, hydroponii, tak také pro aeroponii se stejně skvělými výsledky. Obsahuje všechny základní minerály a stopové prvky ve snadno rozpustné podobě. Neobsahuje močovinu, takže je čitelné na jakémkoliv EC metru. Toto hnojivo bylo vyvinuto speciálně pro ty, kteří se chtějí zaměřit na pěstování mateřských rostlin, výrobu řízků a fázi vegetativního růstu s obzvláště sofistikovanou recepturou. Rostlinám je k dispozici vysoký obsah dusíku, hromadění soli v pěstebním médiu je minimální, vyžaduje tedy méně časté proplachování. Jeden výrobek na celou rostlinu - 1kg na 1000l Balení je dostupné v 1kg nebo v 500g. V balení po 1kg naleznete také dávkovací odměrku pro přesnost. Balení po 500g je baleno v 50sáčcích po 10gramech. Nejsnadnější užití!!! 
Filosofií těchto hnojiv je jednoduchost! Hnojivo Powder Feeding může být použito bez měření pH a EC hodnot, stačí jen dodržovat instrukce na sáčku. Zkušení pěstitelé: Zkušení pěstitelé mohou optimalizovat výnos rostlin a produkci pryskyřice používáním detailnějšího postupu a sledováním hodnot pH a EC při hnojení.

Dávkování:
Sazenice a zakořeněné řízky: 2,5-5g/10l vody                                                                                 
Mateřské rostliny (3 týdny +): 10g/10l vody
Zemina: hnojte při každém druhém zalévání
Hydroponie a kokos: hnojte při každém zalévání

Jednosložkové minerální hnojivo vyvinuté pro konkrétní typy odrůd ! •Vypěstování skvělých odrůd ještě nikdy nebylo tak jednoduché ! •Jeden výrobek na celou úrodu !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.